ghostgirl- vítej na onom světě

1. ledna 2013 v 17:17 | Ali |  knihy
Tonya Hurley

Ghostgirl- vítej na onom světěPříběh je o sednáctileté dívce jménem Charlote Uscher. Jednoho normálního školního dne se udusí gumovým medvídkem. Zrovna v den, kdy na ní promluvil její idol Damen. Po své smrti se Charlotte seznámí s mrtvou dívkou. mrtví jí nazývali flétnička Pam. Pam pomáhala Charlotte aby si zvykla na posmrtný život. Spolu s ostatními mrtvými měli zachránit dům, ve kterém se učili mrtví. To však Charlotte ale nezajímalo. Snažila se dát Damenovi pusu. Komplikovala jí to však jeho přýtelkyně Petula. Petula měla sestru jménem Scarlet. Scarlet naší ghostgirl viděla. Viděla všechny mrtvé. Charlotte s ní zpřátelila. Podaří se mrtvím zachránit jejich dům? Políbí Charlotte Damena? To vše a více zjistíte v téhle úžasné knize.

Tuhle knihu jsem si hned zamilovala. Většinou to bývá tak, že vás kniha ze začátku nudí. U téhle ne. Tahle vás baví hned od začátku. Teda aspoń u mě. Kniha se mi četla skvěle. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Už obálka vás uchvátí. Vážně krása. Taky se mi líbila úprava stránek. Je to vážně pěkná kniha. Od té doby, co jsem četla tuhle knihu, miluju čtení.

Ohledně postav mám svou oblíbenou a tou je Scarlet. Je milá a já jsem si jí hned oblíbila. Charlotte nejdřív myslela jen na sebe a to se mi nelíbilo. Petula byla moc namyšlená, no řekněte, jak si někdo může oblíbit postavu s takovým chováním? Taky jsem měla ráda ty mrtvé. Je jasné, že Prue se něco zlého stalo, proto se tak chovala.

Knihu jsem četla asi před dvěma roky a stále se drží na první příčce knížek (no, není sice sama, ale to je jedno).

nížce dávám 10/10 :)

A jaký je váš názor na knihu, postavy či autorku? Napište do komentářů. ;)

Tady je pár obrázků Charlotte:
P.S: Tohle je jen začátek :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama