rudá jako rubín

2. ledna 2013 v 10:21 | Ali |  knihy

Rudá jako rubín- láska nezná čas

autor:Kersin Gier
díl: 1.
Název trilogie: Drahokamy

Gwendolyn žije v rodině s časocestovacím genem. Ovšem všichni si myslí, že ten gen má Charlotte, její sestřenice. Jednoho dne jde Gwen nakoupit bobóny pro svou pratetu Maddy. když tu cítí závrat´. Objeví se ve stejné ulici, jenže asi tak před sto lety svého narození. Není ale naposledy, co se jí to stane. Podruhé se jí to stane v noci v jejich domě a potřetí ve škole. Měla štěstí, že třída šest´áků byla na školním výletě. No Gwen zíkala ten gen a tak musela do temple, kde potkala Gideona. Byl jí povědomý a není divu, vyděla ho v třídě šest´áků, jak se líbá s ní smamou i když v tu chvíli Gwen nebyla na místě sebe. Víc si přečtěte :)

Vážně dobrý příběh. Má to skvělý děj. Nic není v té knize zbytečné. Vše je důležité. Možná třeba něco není vysvětlené v prvním díle, ale to chce trpělivost. je to trilogie. Já jsem si oblíbila hned tři postavy. První je Lucy. Ze začátku jsem jí moc neměla ráda, ale ted´ jsem si jí oblíbila. Je milá. Další mou oblíbenou postavou je hlavní hrdinka čili Gwendolyn. Má dobré komentáře a je vtipná. Třetí má favoritka je nejlepší kamarádka Leslie. Je to skvělá kamarádka. Hledá pro Gwenny různé informace. Takový koumák.

Kniha patří mezi mé nejoblíbenější. Je tam vše, co by v dobré knize (podle mě) mělo být. Láska, nebzpečí, akce a někdy je třeba se nad něčím zamyslet. Skvěle se čte. Zatím se nelíbila jen 1/5 mých spolužaček.
Dávám jí 10/10

Jaký je váš názor na knihu? Napište do komentářů.

Tak takhle vypadá + obrázky z jiných zemí:
a jsou i další :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěl/a by jsi si přečíst knihu rudá jako rubín?

Ano 50% (1)
Ne 0% (0)
Četl/a jsem jí, líbí se mi 0% (0)
Četl/a jsem jí, nelíbila se mi 50% (1)
mám jinou odpověd´ (komentář) 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama