Šíleně divocí andílci- líbat anděly je nebezpečné

1. ledna 2013 v 18:02 | Ali |  knihy

Šíleně divocí andílci- líbat anděly je nebezpečné

Autor: Thomas Brezina
Díl: 1.


Vicky a její kamarádky se rozhodnou založit poradnu lásky přes internet. Když chtějí vyfotit obrázek na jejich stránku, stane se něco, co nečekaly. Vicky se poprosí kamarádky, aby jí vyfotily s Azraelem- andělem smrti. Políbí ho a co se nestane. Spadne i s ním na zem a celého ho rozbije. Vy si asi říkáte, co na tom, tak rozbila sochu nějakého anděla smrti. Má to háček. Ta socha není jen tak obyčejná. V té soše se skrývá anděl Azrael. Azrael má za úkol zachrańovat lidi před smrtí. Tím, že Vicky sochu rozbila, převzala jeho úkol. Do cesty jí stoupí bílý. Bílý dělá pravý opak, Vickyna úkolu. Láká ji aby ho políbila. když ho Vicky políbí a nebude v Andělské podobě, bude na straně bílého. Podaří se Vicky splnit všechny úkoly? Podlehne kouzlu bílého? Dozvíte se v knize.

Tentokrát jsem si oblíbila jednu z nejlepších kamarádek Vicky a to je Gloria. Nevím proč, ale mám ji z postav nejradši. Zato Azraela moc ráda nemám. Je takový namyšlený dalo by se říct. Vicky je v pohodě. Není ani namyšlená, ani nějak extra vtipná.

Kniha se mi moc líbila. Sice moc stránek nemá, ale to nevadí. Čte se skvěle. Je tam láskai akce. Bílý asi musí být fešák. Patří mezi mé oblbíbené, ale jsou i jiné, které mám rádši.
Knize dávám: 9/10 bodů, jelikož jsou na světě i lepší knihy.

Jaký máte pocit z téhle knihy vy? Co si myslíte o postavách? Napište do komentáře.

Takhle kniha vypadá:

Příští díl- andělé se smějí čím dál víc:
a je jich víc ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama